Filtruj według

Cena

Cena

  • 142,00 zł - 143,00 zł

Motyw

Motyw

Płatności24

Aktywne filtry

Kamień naturalny

Bransoletki z kamieniami naturalnymi

Bransoletki z kamieniami naturalnymi to wielość wyboru i wygoda w atrakcyjnej cenie. Oferujemy proste, minimalistyczne bransoletki łańcuszkowe, jak i modele zdecydowanie bardziej rozbudowane, większe, o pięknym blasku.

Różnorodne bransoletki można dostosować do różnych okazji, dzięki czemu niezależnie od sytuacji nadgarstek będzie się pięknie prezentował. Szczególną uwagę warto zwrócić na możliwość regulacji ich obwodu, przez co bransoletka będzie dobrze wyglądała opięta albo noszona luźniej. Jest to więc również zawsze pewny pomysł na prezent na urodziny, imieniny, walentynki czy inne okazje. Serce, krzyżyk, motyw nieskończoności albo po prostu – bransoletka z kamieniami naturalnymi bez żadnych dodatkowych ozdób, będzie wspaniale połyskiwać na ręce i noszona będzie z prawdziwą dumą.

Kamienie naturalne nie wymagają specjalistycznego dbania o siebie, co jest ich dodatkowym plusem. Ich oprawa może być wykonana ze srebra albo z pozłacanego srebra wysokiej próby, dlatego pomimo częstego użytkowania prezentować się one będą tak samo atrakcyjnie.

close

Lista życzeń