Szukasz wyjątkowego sklepu jubilerskiego?
Trafiłeś pod odpowiedni adres.

GOLD MONEY to pasja do piękna i staranny wybór najlepszej biżuterii, która zachwycać będzie przez lata. 

Stawiamy na klasykę, ale w naszym asortymencie nie brakuje bardziej oryginalnych projektów pierścionków, kolczyków, łańcuszków i celebrytek. Wszystko to w cenach, które przekonają Cię do zakupu.

Wielką wagę przykładamy do niesamowitej jakości naszych produktów. Doskonale wiemy, że damska biżuteria jest dodatkiem, który ma służyć przez lata. Unikamy więc chwilowej mody na rzecz nieprzemijającego piękna. Ono będzie pasować zawsze.

Złoto, srebro, brylanty, szmaragdy, rubiny i szafiry – u nas znajdziesz o wiele więcej cennych produktów, które będą idealnie zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Dodatkowo złoto i srebro wysokiej próby z czasem nie ściemnieje, nie straci połysku. Natomiast kamienie szlachetne są osadzone w taki sposób, by nie groziło im wypadnięcie. Kunszt widoczny w najmniejszym detalu zawsze zachwyca.

Orły Jubilerstwa - Laureat 2020

Atutem naszego sklepu są konkurencyjne ceny.

Udało się je uzyskać za sprawą całkowitej rezygnacji z salonów stacjonarnych na rzecz sprzedaży internetowej. Niższe koszty obsługi przekładają się bezpośrednio na bardziej atrakcyjne dla kupujących ceny. To ważny element wyboru idealnej biżuterii.

Sprzedajemy produkty stuprocentowo oryginalne, o potwierdzonej jakości. Nie musisz obawiać się więc kupowania kota w worku – uczciwość i najwyższa jakość obsługi, również posprzedażowej, wpisane są w charakter GOLD MONEY. Zdjęcia na stronie sklepu są realnymi fotografiami oferowanej biżuterii.

Subtelny połysk, blask i najlepsze wykończenie – cenna biżuteria nie wychodzi z mody, a w GOLD MONEY sprzedajemy prawdziwy styl.

Dane kontaktowe

sklep@gold-money.pl
+48 739 222 262

Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością pomożemy w wyborze odpowiedniej biżuterii.

Pudełeczko - opakowanie - Gold Money
Pudełeczko - opakowanie - Gold Money
Pudełeczko - opakowanie - Gold Money
close

Lista życzeń