Pierścionki z rubinem

Pierścionki z rubinem uznawane są za kamień miłości. Dlatego to wspaniały pomysł na prezent na przykład na rocznicę ślubu. Głęboką czerwień jego wybarwienia docenią z pewnością kobiety dojrzałe. Uznaje się go również za kamień przeznaczony dla osób urodzonych w lipcu.

Złoty pierścionek z rubinem

Grację rubinu podkreśli oprawa z żółtego złota. Takie ciepłe otoczenie wydobędzie z niego cały powab. Pierścionki z rubinem są chętnie wybierane jako elementy biżuterii dziennej. Nie są one bowiem bardzo zobowiązujące. Szczególnie atrakcyjnie ten kamień wygląda jako oczko pierścionka.

Rubin – kamień wyjątkowy

Kolor rubinu to zasługa obecności w nim tlenku glinu. Jest wyjątkowy także z uwagi na swoją rzadkość – jest jednym z najrzadziej występujących na Ziemi kamieni szlachetnych. Warto wiedzieć, że jego bliskim krewniakiem jest szafir. Pod względem twardości naprawdę niewiele ustępują one diamentowi, dlatego także biżuterię z rubinem nazwać można wieczną. Rubin szczególnie rzadko pojawia się w dużej formie, a kamienie o masie powyżej 10 karatów są niezwykłymi okazami.

Jest 96 produktów.

Pokazano 1-41 z 96 pozycji

Aktywne filtry

Moje ulubione produkty

Żadne produkty nie zostały jeszcze dodane do listy ulubionych

favorite_border 0
favorite_border 0