Kolczyki z brylantami

Kolczyki z brylantami to wyjątkowa klasa i elegancja na specjalne okazje. Wynika to przede wszystkim z możliwego do osiągnięcia połysku tych cennych kamieni. Ich staranne oszlifowanie sprawia, że każdy brylant może prezentować się odmiennie. Biały kamień pasuje do oprawy ze złota białego, żółtego, a nawet różowego.

Jak dbać o kolczyki z brylantami?

Brylanty, pomimo że są to najtwardsze minerały na świecie, także mogą się nieco zniszczyć wraz z upływem czasu. O ich blask najlepiej zadba regularna pielęgnacja. Uwaga, złotych kolczyków z brylantami nie można czyścić w silnych detergentach, a już na pewno nie można stosować do ich pielęgnacji środków z wybielaczami.

Do umycia kolczyków z brylantami należy użyć roztworu delikatnego mydła i ciepłej wody. Do płynu włożyć można biżuterię, którą w takiej formie wyczyścić można miękką szczoteczką. Po tym zabiegu kolczyki należy oczywiście przepłukać czystą wodą i odłożyć do wyschnięcia na ręcznik.

Tak samo ważne, jak czyszczenie jest odpowiednie przechowywanie złotych kolczyków. Najlepiej jest to robić w specjalnych szkatułkach wyłożonych miękkim materiałem i zamykanym, aby nie mogły się do nich dostać zanieczyszczenia.

Różne rodzaje brylantów

Jako piękne wykończenie złotych kolczyków wykorzystuje się nie tylko klasyczne białe brylanty, ale także takie w odmiennych kolorach, na przykład zdecydowanie rzadsze brązowe brylanty. Szczególnie pięknie wyglądają one jako element kolczyków w stylu retro.

Jest 237 produktów.

Pokazano 1-41 z 237 pozycji

Aktywne filtry

Moje ulubione produkty

Żadne produkty nie zostały jeszcze dodane do listy ulubionych

favorite_border 0
favorite_border 0