Bransoletki z bursztynem

Bardziej wyraziste i te zdecydowanie delikatne – bransoletki z bursztynem niejedno mają imię, a w naszych propozycjach łatwo jest znaleźć coś dla siebie. Biżuteria z bursztynem ma ten atut, że jest przede wszystkim bardziej kolorowa, bo sama barwa bursztynu nie jest jednorodna. Znaleźć można okazy klasycznie brązowe, a także żółte, zielone, czy czerwone. Daje to szerokie pole dla twórczej pasji, co znajduje swoje ujście w naszych propozycjach bransoletek z bursztynem.

Wiele spośród naszych bransoletek  bursztynem wyróżnia się możliwością regulacji ich obwodu, dzięki czemu są one zawsze trafnym pomysłem na prezent, który można nosić zgodnie ze swoimi preferencjami. Proponujemy bransoletki ze wstawkami ażurowymi, dodającymi im lekkości, a także takie z motywami roślinnymi i zwierzęcymi, będącymi zawsze na topie.

Srebrna oprawa bursztynu w bransoletkach jest bardzo trwała, a przy tym uniwersalna. Nic więc dziwnego, że jest najchętniej wybierana. Przy odpowiedniej trosce, srebro i bursztyn to zgrany i ponadczasowy duet.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Moje ulubione produkty

Żadne produkty nie zostały jeszcze dodane do listy ulubionych

favorite_border 0
favorite_border 0