Aktywne filtry

Bursztyn

Zawieszki z bursztynem

Zawieszki z bursztynem to czysta oznaka twórczej kreatywności. Ich nieregularne formy, wielość barw oraz zazwyczaj duży rozmiar sprawiają, że mają one oddane grono swoich zwolenniczek. W różnorodnej kolorystyce bursztynu zaklęte jest wiele światła, dlatego rozpromieni on każdy dzień. Szczególnie pięknie prezentować się będą na tle dobrze dobranego stroju.

Wśród zawieszek z bursztynem znaleźć można zarówno te codziennie, pasujące także jako biżuteria do pracy, jak i bardziej efektowne, które przeznaczyć należy na specjalne okazje. Artystyczna biżuteria w formie zawieszek z bursztynem, za sprawą swojej srebrnej oprawy, przyjąć może najbardziej różnorodne kształty.

Pamiętać trzeba o odpowiedniej dbałości o zawieszki z bursztynem. Należy je przechowywać w suchym i szczelnym pojemniczku. Podczas ich użytkowania troszczyć się należy, żeby biżuteria nie miała bezpośredniego kontaktu z kosmetykami nanoszonymi na skórę oraz perfumami, które mogą powodować przebarwienia i ograniczać blask biżuterii. 

close

Lista życzeń