Specyfikacja produktu

Kamień centralny rodzaj
Brylant
Kruszec
Złoto żółto - białe
Motyw
Gwiazdka
Indeks
BDZ-9988 0,08ct i 0,10ct

Opis

Zawieszka z brylantem w kształcie gwiazdy jest kolejnym modelem, w którym połączenie złota i brylantów zaproponowano w całkiem innej formie. Tym razem wykorzystany kamień osadzono na prostokątnej zawieszce na kształt przypominający regularną gwiazdę. Jest to idealny pomysł na bożonarodzeniowy prezent dla kobiety ceniącej sobie piękną, a niekoniecznie bardzo spektakularną biżuterię.

W zawieszce z brylantem wykorzystano kamień szlachetny o masie 0,10 ct H/Si. Dodatkowo można wybrać złoto o próbie 585 w wersji wykonanej ze złota żółtego lub białego. Dzięki temu udało się uzyskać dwa różne modele zawieszki, w wersji bardziej ciepłej lub zdecydowanie chłodniejszej. Piękna zawieszka z brylantem jest prezentem zawsze trafionym. Nie ma chyba kobiety, która nie lubi eleganckiej biżuterii, zwłaszcza przyozdobionej prawdziwym kamieniem szlachetnym.

Ten model naszyjnika został zaprojektowany w wyjątkowy sposób, a brylant został efektownie umieszczony w środku regularnej gwiazdy.

Dostawa

Ten produkt zostanie wysłany w przeciągu 72H .

Produkt wysyłany jest na adres wskazany przez Klienta w formularzu, o ile strony nie ustalą inaczej. Produkt jest dostarczany za pomocą firmy kurierskiej albo za pośrednictwem paczkomatów InPost według wyboru Klienta.

Wraz z towarem sprzedawca wydaje klientowi wszystkie elementy jego wyposażenia oraz instrukcje obsługi, konserwacji i inne dokumenty wymagane przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa.


Kurier DPD
Kurier - 12,00 zł brutto
Kurier DPD za pobraniem
Kurier - Za pobraniem - 15,00 zł brutto
InPost - Paczkomat
InPost - Paczkomat - 10,00 zł brutto

Płatność za pośrednictwem Przelewy24

Jeśli preferujesz płatności on-line to wybór płatności w Przelewy24 będzie z pewnością najlepszym rozwiązaniem. Minimum formalności – maksimum dogodności.

Za pomocą platformy Przelewy24 błyskawicznie sfinalizujesz transakcje, a wybrany towar otrzymasz szybciej.

Przelewy24

Płatność za pobraniem

W naszym sklepie jubilerskim "za pobraniem" można zapłacić za zamówienie o wysokości do 10000 zł.
- do 2000 zł – bez przedpłaty
- od 2000 do 5000 zł – przedpłata w wysokości 20% zamówienia
- od 5000 do 10000 zł - przedpłata w wysokości 50% zamówienia
- powyżej 10000 zł – nie obsługujemy zamówień metodą płatności za pobraniem

Pierścionek serce z brylantem

Zobacz także

20 innych produktów w tej samej kategorii:

close

Lista życzeń