Pierścionki zaręczynowe

Pierścionki zaręczynowe to zupełnie wyjątkowy rodzaj biżuterii, ponieważ swojej właścicielce towarzyszyć będzie już do końca życia. Dlatego jego wybór jest tak istotny.

Najbardziej typowe są pierścionki zaręczynowe z diamentami. Wybór kamienia szlachetnego jest jedną kwestią, natomiast drugą jest sam kształt pierścionka. Do wyboru są bardzo klasyczne pierścionki zaręczynowe, zazwyczaj z umieszczonym centralnie kamieniem o wielkości dopasowanej do gustu wybranki. Ostatnio są popularne także pierścionki bardziej minimalistyczne, nowoczesne, na przykład o asymetrycznym kształcie albo łączone także z innymi kamieniami szlachetnymi.

Obecnie najbardziej popularne są pierścionki zaręczynowe wykonane ze złota białego. Nie znaczy to jednak, że klasyczne złoto żółte odeszło do lamusa. Rozwiązaniem jest również wybór modelu dwukolorowego.

Wśród kształtów diamentów wykorzystywanych w pierścionkach zaręczynowych za taką klasykę uznać należy serce, które jest przecież równocześnie uniwersalnym symbolem miłości.

Jest 545 produktów.

Pokazano 1-41 z 545 pozycji

Aktywne filtry

Moje ulubione produkty

Żadne produkty nie zostały jeszcze dodane do listy ulubionych

favorite_border 0
favorite_border 0