zawieszka-serduszko-duze-241
    zawieszka-serduszko-duze-241
    zawieszka-serduszko-duze-241
    opakowania2a
0,025 CT

Specyfikacja produktu

Karaty
0,025 ct
Kamień centralny rodzaj
Brylant
Próba
585
Kruszec
Złoto żółte
Motyw
Serce
Indeks
BDS-961

Opis

Piękna, finezyjna, uniwersalna. Właśnie taka jest zawieszka w kształcie serca. Cienki pasek złota w kolorze białym lub żółtym został udekorowany drobnymi kamieniami szlachetnymi — brylantami, które dodają jej blasku. Delikatny wisiorek spodoba się szczególnie młodej kobiecie, która lubi romantyczne dodatki do swojego stroju. Serce jest uniwersalnym symbolem miłości, który każdy potrafi odczytać.

Jest to także najpopularniejszy wzór na zawieszki do łańcuszków na szyję. Prostota kształtu i jasność przekazu – właśnie te elementy sprawiają, że tego rodzaju prezent jest zawsze trafiony. Geometryczne serduszko, puste w środku jest dyskretnie ozdobione kamieniami szlachetnymi. Dzięki temu metaliczny blask jest jeszcze bardziej wyrazisty.

Taka zawieszka serduszko nadaje się do wykorzystania w codziennych stylizacjach, w których pierwsze skrzypce grają gustowne ozdoby. Jest to z pewnością ten rodzaj biżuterii, który będzie chętnie wykorzystywany przez każdą kobietę. Pasuje także do stroju do pracy albo na popołudniowe wyjście, ale wisiorek z powodzeniem można wykorzystać również do stylizacji wieczorowej.

Dostawa

Ten produkt zostanie wysłany w przeciągu 72H .

Produkt wysyłany jest na adres wskazany przez Klienta w formularzu, o ile strony nie ustalą inaczej. Produkt jest dostarczany za pomocą firmy kurierskiej albo za pośrednictwem paczkomatów InPost według wyboru Klienta.

Wraz z towarem sprzedawca wydaje klientowi wszystkie elementy jego wyposażenia oraz instrukcje obsługi, konserwacji i inne dokumenty wymagane przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa.


Kurier DPD
Kurier - 12,00 zł brutto
Kurier DPD za pobraniem
Kurier - Za pobraniem - 15,00 zł brutto
InPost - Paczkomat
InPost - Paczkomat - 10,00 zł brutto

Płatność za pośrednictwem Przelewy24

Jeśli preferujesz płatności on-line to wybór płatności w Przelewy24 będzie z pewnością najlepszym rozwiązaniem. Minimum formalności – maksimum dogodności.

Za pomocą platformy Przelewy24 błyskawicznie sfinalizujesz transakcje, a wybrany towar otrzymasz szybciej.

Przelewy24

Płatność za pobraniem

W naszym sklepie jubilerskim "za pobraniem" można zapłacić za zamówienie o wysokości do 10000 zł.
- do 2000 zł – bez przedpłaty
- od 2000 do 5000 zł – przedpłata w wysokości 20% zamówienia
- od 5000 do 10000 zł - przedpłata w wysokości 50% zamówienia
- powyżej 10000 zł – nie obsługujemy zamówień metodą płatności za pobraniem

Pierścionek serce z brylantem

Zobacz także

20 innych produktów w tej samej kategorii:

close

Lista życzeń