Oświadczyny w Sylwestra

Oświadczyny w sylwestra

Sylwester to wspaniały czas na planowanie przyszłości, a nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie Nowego Roku niż złożenie specjalnej propozycji. Jednak znalezienie pomysłów na oryginalne oświadczyny w sylwestra wcale nie jest proste, dlatego zebraliśmy najlepsze opcje. Te 5 wspaniałych propozycji sylwestrowych zaręczyn można łatwo zmienić i dostosować do okoliczności, dzięki czemu zaręczyny będą bardzo osobiste i niezapomniane dla Was dwojga.

Z wybiciem północy

Jeden z najbardziej romantycznych sposobów na zaręczyny w sylwestra jest również jednym z najprostszych. Gdy o północy rozbrzmiewają dzwony na powitanie Nowego Roku i zaczynają strzelać fajerwerki, skorzystaj z okazji, aby oświadczyć się ukochanej osobie. Kluczem do sukcesu tej formy zaręczyn jest miejsce. Bardzo ruchliwe lub hałaśliwe otoczenie z dużą ilością ludzi i fajerwerkami może nie być najlepszym miejscem na cichą i romantyczną propozycję, jednak może być idealne, jeśli oboje jesteście imprezowiczami. W takich okolicznościach można mieć również pewność, że wybranka nie odmówi.

Na przyjęciu sylwestrowym

Impreza sylwestrowa może być świetnym miejscem na zaręczyny. Atmosfera będzie już tętnić oczekiwaniem i zapałem. Jest prawdopodobne, że przyjaciele też będą z Tobą, więc jest to dobra okazja, aby podzielić się swoimi szczęściem z innymi. Kiedy oświadczysz się na przyjęciu sylwestrowym, możesz zadać pytanie samemu lub, jeśli jest na nim DJ, poprosić go o odtworzenie ulubionej piosenki swojej dziewczyny i złożenie propozycji w Twoim imieniu. Oczywiście wszystko zależy od preferencji Twojej ukochanej.

Prezent sylwestrowy

Jeśli masz już pierścionek, możesz zaskoczyć swoją partnerkę, wręczając jej wyjątkowy noworoczny prezent. Jest to idealne rozwiązanie na okazje, gdy jesteście tylko we dwoje. Ta forma romantycznej propozycji sprawdzi się szczególnie dobrze podczas spokojnego posiłku. Jeśli szukasz sposobu, aby propozycja była wyjątkowa, przygotuj wykwintny posiłek w domu. Uwzględnij wszystkie ulubione dania partnera i zaproponuj pierścionek jako propozycję na deser.

Rozważania noworoczne

Sylwester to czas, w którym ludzie zastanawiają się nad minionymi latami i patrzą z nadzieją w przyszłość. Jest to dobra okazja, aby w tej rozmowie zawrzeć propozycję-niespodziankę. Zapytaj, jaki był najbardziej pamiętny sylwester Twojej partnerki, a następnie podkreśl tajemnicę, mówiąc, że ten sylwester zawsze będzie miał specjalne miejsce w Waszych sercach. Możesz również złożyć propozycję, patrząc w przyszłość. Omów, co będziesz robić o tej porze w przyszłym roku. To bardzo przemyślane i sentymentalne tło dla zaręczyn i może się sprawdzić przy wielu okazjach, w tym przy cichym posiłku we dwoje lub na przyjęciu.

Postanowienia noworoczne

Każdego roku ludzie na całym świecie piszą postanowienia noworoczne, mówiąc, co planują zrobić w nadchodzącym roku. Włączenie propozycji małżeństwa do listy postanowień noworocznych może być zabawnym sposobem zadania tego pytania i można to zrobić na wiele sposobów. Powiedz ukochanej osobie, że uważasz, iż byłoby miło sporządzić wspólną listę postanowień noworocznych i dodać „ślub” jako ostatnie postanowienie. Jeśli Twoja partnerka już sporządziła listę postanowień noworocznych, poproś o zapoznanie się z jej listą i powiedz jej, że o jednym zapomniała, a następnie dodaj „wyjdź za mąż” lub „zaręcz się”.

Jaki pierścionek wybrać?

Sylwester rozpoczyna szalony okres karnawału. Pasuje do niego mniej typowa biżuteria. Wybierzesz pierścionek zaręczynowy z jakimś innym kamieniem szlachetnym niż tradycyjny biały brylant? A może postawisz na nietypowy kształt? Bez względu na wszystko Twój pierścionek zaręczynowy będzie wspaniale lśnić tej nocy.

Pokaż więcej pierścionków

Moje ulubione produkty

Żadne produkty nie zostały jeszcze dodane do listy ulubionych

favorite_border 0
favorite_border 0